Rimmel - sekret pięknego makijażu

Idealny makijaż wymaga zarówno starannego przygotowania, jak i wykończenia. Jego wykonanie nie musi być czasochłonne, jeśli jednak ma nas zachwycać, konieczne jest sięganie po kosmetyki jak najwyższej jakości. Rimmel przychodzi nam z pomocą na każdym etapie jego przygotowywania i gwarantuje, że efekty wykonanej przez nas pracy będą widoczne przez cały dzień.

Rimmel Lasting Radiance SPF25 Medium Coverage Anti-Pollution Foundation – podkład rozświetlający

Podkład rozświetlający to kosmetyk, którym warto się zainteresować tak wówczas, gdy zależy nam na rozświetleniu, jak i wtedy, gdy naszym celem jest nawilżenie skóry. To znakomite rozwiązanie zasługuje przy tym na uwagę i dlatego, że spełnia funkcję ochronną przeciwdziałając groźnym dla skóry zanieczyszczeniom powietrza. W składzie podkładu znajduje się również witamina C występująca w połączeniu z rozświetlającymi drobinkami. Ich obecność gwarantuje nam, że skóra zyska promienny wygląd i gładkość. Pozwoli to nie tylko na stworzenie bazy pod codzienny i wieczorowy makijaż. Sprawi także, że skóra wyda się młodsza, a osoby postronne nie dostrzegą na twarzy śladów zmęczenia.

Rimmel Bronzing Palette by Kate – paletka bronzerów

Paletka pudrów sprawdza się znakomicie bez względu na to, czy pracujemy właśnie nad wykończeniem makijażu noszonego na co dzień, czy też takiego, który sprawdza się na szczególne okazje. Składa się ona zarówno z pudrów jaśniejszych, jak i tych, które charakteryzują się ciemniejszymi odcieniami. Pozwala to na ukrycie partii twarzy, co z kolei sprawi, że twarz wyda się nie tylko świeższa, ale i szczuplejsza niż zazwyczaj. Brązy charakteryzują się zróżnicowanymi tonacjami, co pozwala również na stworzenie wrażenia twarzy ozdobionej promieniami letniego słońca. Ich aplikacja jest bardzo prosta, a ponieważ nie ma żadnych przeszkód, by łączyć je ze sobą, efekt końcowy jest wyjątkowo ciekawy. To znakomite rozwiązanie zarówno dla eksperymentatorek, jak i dla kobiet, które stawiają na klasyczne, sprawdzone już rozwiązania.

Sprawdź ofertę kosmetyków Rimmel na stronie https://www.ezebra.pl/pl/producers/rimmel-1311079473.html

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku