Leasing aut służbowych

Na rynku usług finansowych pojawiają się rozwiązania przygotowane specjalnie z myślą o klientach biznesowych. Do takich atrakcyjnych usług zalicza się leasing aut służbowych.

Kto udziela leasingu samochodowego?

Leasing samochodów należy do instrumentów finansowych, które wśród polskich przedsiębiorców cieszy się bardzo dużą popularnością. Na rynku działa obecnie wiele instytucji finansowych, które specjalizują się w leasingu dla firm. Bardzo ciekawą ofertę dla swoich potencjalnych klientów przygotowała spółka Santander Consumer Multirent. Warunki, które ta spółka proponuje są dla przedsiębiorców naprawdę bardzo dobre. Zaletą jest między innymi to, że przedmiotem umowy leasingowej w tej firmie mogą być nie tylko nowe, ale także używane samochody osobowe i dostawcze. W przypadku tych ostatnich umowa może dotyczyć pojazdów, których wiek nie przekracza 5 lat. Leasing na samochód oferowany przez spółkę jest leasingiem operacyjnym. Dla przedsiębiorców wiąże się on z wieloma korzyściami. Przede wszystkim przedsiębiorca może wliczyć w koszt uzyskania przychodu wszystkie raty leasingowe łącznie z czynszem inicjalnym. Także wydatki ponoszone na eksploatacją leasingowanego samochodu przedsiębiorca może wliczyć w koszty. Do wydatków eksploatacyjnych zalicza się: koszt paliwa, opłaty za przejazdy autostradami, koszty napraw. Umowa może zostać zawarta na maksymalnie 5 lat. Po jej wygaśnięciu przedsiębiorcy mogą odkupić leasingowane pojazdy po bardzo korzystnej cenie.

Kto może ubiegać się o leasing?

Spółka kieruje swoją ofertę to firm bardzo różnej wielkości. O leasing samochodu mogą się w niej ubiegać właściciele małych i średnich przedsiębiorstwa. Oferta skierowana jest także do mikro przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. Zawarcie umowy wiąże się z wieloma dodatkowymi korzyściami. Klienci mogą otrzymać pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych i kartę paliwową.

Leasingowa oferta przygotowana przez Santander Consumer Multirent jest jedną z bardziej atrakcyjnych na rynku. Na pewno zasługuje na to, aby przyjrzeć się jej bliżej.

Podobne wpisy:

Znajdź nas na facebooku