Calvin Klein: perfumy, których pożądają kobiety

Calvin Klein to jeden z najsłynniejszych projektantów mody. Dzisiaj logo Calvin Klein widnieje także na różnego rodzaju akcesoriach oraz na perfumach.

Co warto wiedzieć o marce?

Calvin Richard Klein urodził się w Nowym Jorku 19 listopada 1942 roku. Nad szkicami ubrań zaczął pracować bardzo wcześnie zainspirowanymi pracami swojej babci, która była szwaczką. Swój warszat artystyczny Calvin Klein kształtował początkowo w High School of Industrial Arts, a później w Fashion Institute of Technology. W 1968 roku założył wspólnie ze swoim przyjacielem z dzieciństwa Charlesem Schwartzem firmę, która początkowo zajmowała się szyciem damskich płaszczy. Później Calvin Klein zajął się również projektowaniem męskiej odzieży. Do produktów, które projektant sygnuje swoim nazwiskiem dołączyły również perfumy. Bardzo szybko zdobyły one uznanie wielu klientów na całym świecie. Z logo Calvin Klein można kupić damskie i męskie perfumy oraz unisex. Wśród kobiet ogromna popularnością cieszą się między innymi perfumy Euphoria Women.

Kilka słów o perfumach Euphoria Women

Wśród perfum dla kobiet Calvina Kleina te uważane są za jedne z najbardziej wyjątkowych. Już z daleka wzrok przyciąga ich opakowanie o bardzo eleganckim designie. Fiolka perfum wyróżnia się smukłym kształtem. Wykonano ją z mocnego szkła, ryzyko, że przy upadku z półki buteleczka się potłucze jest niewielkie. Po otwarciu flakonika otacza nas w pierwszej kolejności nuta głowy złożona z kwiatów wiśni, bergamotki i mandarynki. Jakiś czas za nią pojawia się nuta serca. Składa się na nią zapach bzu, fiołka i róży. Na koniec otwiera się przed nami złożona z piżma, zapachu drzewa sandałowego i bambusa nuta bazy. Tę kwiatowo-owocową wodę wybierają kobiety o pogodnym usposobieniu bez względu na to, ile mają lat. Zapach tej wody podoba się zarówno bardzo młodym, jak i trochę starszym kobietom. Zapach na skórze utrzymuje się dość długo. Jest zmysłowy, ale zarazem delikatny. Euphoria Women sprawdzi się przy wielu okazjach. Na pewno warto ją mieć na toaletce.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku