Większości klientów sejf kojarzy się z urządzeniem topornym, ciężkim i choć niezwykle funkcjonalnym, to jednak mało estetycznym. Kiedy wybieramy miejsce na postawienie sejfu, to zawsze jest to lokalizacja nierzucająca się w oczy, którą trudno uznać za miejsce reprezentacyjne.

Ekskluzywne sejfy

Dla osób, które chciałyby to zmienić, zaprojektowano i wyprodukowano ekskluzywne sejfy.

Ekskluzywne sejfy to swoiste połączenie wysokiej funkcjonalności z eleganckim i nowoczesnym designem. Sejfy tego typu mają oczywiście w najwyższym stopniu gwarantować bezpieczeństwo przechowywanym w nich przedmiotom i uniemożliwić ich kradzież, ale są też zaprojektowane w taki sposób, aby ich widok nie stanowił problemu w nawet najbardziej eleganckich pomieszczeniach i żeby na pierwszy rzut oka nie dało się ich odróżnić od klasycznego wyposażenia domu, biura czy mieszkania. W sejfach tego typu możemy jak w przypadku tradycyjnych urządzeń, przechowywać dowolne przedmioty w postaci wartościowych dokumentów, biżuterii, pieniędzy, papiery czy nawet dzieła sztuki lub broń. Jednocześnie ich wygląd, dostosowany do oczekiwań i zamówienia klienta, nie powoduje, że urządzenia te muszą być chowane w pomieszczeniach niereprezentacyjnych czy wręcz w piwnicach. Mamy tu zatem sejfy z drewnianym wykończeniem, a także wyjątkowo nowoczesne sejfy szklane, które mogą służyć do przechowywania w nich broni myśliwskiej. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby stanowić wręcz ozdobę danego pomieszczenia i podnosić prestiż właściciela.

Same wymiary jednakowo w zakresie wielkości sejfu czy jego pojemności, zależą wyłącznie od indywidualnych potrzeb klienta.

Sejfy te różnią się też użytymi do ich produkcji materiałami oraz co najważniejsze wykończeniem. Możemy tu spotkać urządzenia, które niczym nie odbiegają w sensie wyglądu od standardowych mebli i łączą w sobie estetykę wykonania z funkcjonalnością. Taki nierzucający się w oczy sejf jest bowiem dla potencjalnego złodzieja trudniejszy do zlokalizowania i zidentyfikowania. Jednocześnie włamywacz, nawet po odkryciu sejfu musi zmierzyć się z koniecznością jego otwarcia.

Więcej na https://www.saffort.pl/sejfy-luksusowe

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku