Mushkin

Wyszukiwarka biur

Wyszukiwarka biur

Kiedy stajemy przed konieczność wyprowadzki z dotychczasowej siedziby firmy i znalezienia nowego, większego lub nowocześniejszego biura, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie wyszukiwarki biur do wynajęcia.

Więcej na http://www.officemap.pl/

Większość z nas poszukując biura, korzysta z internetowej przeglądarki lub przegląda ogłoszenia prasowe

Wydawałoby się, że jest to domyślny i najprostszy sposób, aby znaleźć nową lokalizację dla naszej firmy. Nic bardziej mylnego. Przede wszystkim szybko się dowiemy, że gro ogłoszeń, które widnieją w sieci, jest już nieaktualna. Wynajmujący bardzo rzadko pamiętają bowiem o zdjęciu ogłoszenia i w ten sposób narażają nas na konieczność wykonywania szeregu zbędnych z naszego punktu widzenia połączeń telefonicznych. Kiedy okazuje się, że ogłoszenie jest aktualne, to częstokroć opis nie zgadza się ze stanem faktycznym lub ilość informacji jest niewystarczająca dla naszych potrzeb. W efekcie praktycznie zawsze zostajemy zmuszeni do przejrzenia dziesiątek kompletnie nieinteresujących nas ofert, co w oczywisty sposób jest marnowaniem czasu.

Dużo wygodniej jest skorzystać z wyszukiwarki, która jest jednocześnie bazą danych zawierająca biura do wynajęcia w najbliższej okolicy

Kiedy na przykład szukamy biura w stolicy, to zaznaczamy, że chodzi nam o Warszawę, a następnie określamy szczegółowo interesującą nas lokalizacji. Wystarczy zatem wpisać przykładowo biura do wynajęcia warszawa – śródmieście i system odrzuci wszelkie propozycje, które nie będą spełniać tego kryterium. Dodatkowo możemy określić maksymalny czynsz, jaki jesteśmy w stanie zapłacić za wynajem oraz powierzchnie, jaka jest nam potrzebna do prawidłowego funkcjonowania firmy. Istnieje też opcja, w której zaznaczymy czy biuro ma znajdować się w strefie płatnego parkowania, wokół terenów zielonych i jak daleko ma być położone od lotniska. Wybierając kryteria, otrzymamy ostatecznie listę ofert, gdzie każda lokalizacja jest szczegółowo opisana. Znajdziemy tam informacje o ilości miejsc parkingowych, czy wszelkie szczegółowe dane dotyczące samego pomieszczenia.

Podobne wpisy:

Leave a Comment