Technologie

TechnologieFirma Google kojarzona jest przede wszystkim ze znakomitą wyszukiwarką internetową, która obecnie praktycznie całkowicie zdominowała ten rynek. Co prawda można spotkać się jeszcze z innymi, komercyjnymi rozwiązaniami, ale w żadnym razie nie mogą się one równać z największą jak na razie wyszukiwarką internetową.

Firma Google na tym produkcie zarobiła miliony dolarów tak więc nie dziwi, że jest ona też zainteresowana innymi inwestycjami. Jednym z największych przedsięwzięć firmy Google było przygotowanie dobrej zdaniem wielu ekspertów przeglądarki internetowej Chrome.

Chrome

Ma ona wiele atutów, które mogą zainteresować internautów, ale wbrew oczekiwaniom Google, przeglądarka ta nie stałą się najpopularniejszą przeglądarką internetową, która jest obecnie wykorzystywana, ale znajduje się oczywiście w ścisłej czołówce. Nie tak dawno firma Google postanowiła spróbować swoich sił na rynku telefonów komórkowych, wypuszczając swój własny telefon, który miał konkurować z modelami takimi jak htc wildfire, ale nawet i z takimi markami jak nokia c5. Jak na razie, sprzedaż owego telefonu utrzymuje się na dosyć przyzwoitym poziomie tak więc jest to jak najbardziej inwestycja, która mogą się w tym przypadku opłacać. Telefonem, o którym mowa jest nexus.

Stylistyka

Jest to telefon o ciekawej jak by nie było stylistyce. Jego wyposażenie także stoi na stosunkowo wysokim poziomie, wystarczy powiedzieć, że nexus s wyposażony jest w system operacyjny android, który jest jednym z lepszych systemów operacyjnych które do tej pory są użytkowane w telefonach komórkowych. A w tym konkretnym przypadku stosowana jest najnowsza, i zdaniem samych ekspertów także najlepsza wersja tego systemu operacyjnego. Poza tym porównać można go nieco z iphone 4. Telefon komórkowy firmy Google ma także na swoim wyposażeniu wysokiej jakości aparat cyfrowy oraz kamerę, która pozwala na nagrywanie filmów w jakości DVD, co jest nie osiągalne dla wielu innych konkurencyjnych modli telefonów komórkowych. Jak na takie wyposażenie, cena tego konkretnego modelu jest wcale nie wysoka.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku