Nowoczesne drukarki 3DVshaper zajmuje się produkcją i dostarczaniem najnowszych rozwiązań dla firm z zakresu drukowania 3D. Od ponad dwóch dekad wspiera małe i średnie firmy związane z technologią CAD/CAM/CAE. Podstawą działalności firmy jest produkcja drukarek 3D spełniających wymagania Klientów o różnym stopniu zaawansowania. Na początku rozwijania tej technologii drukarki 3D były bardzo drogie, skomplikowane w działaniu i miały duże rozmiary. Postęp technologiczny i rozwój tych urządzeń pozwolił na znaczne obniżenie cen i większą przystępność samych urządzeń. Obecnie są to też maszyny drukujące, które można zmieścić na biurku.

Dzięki odpowiedniej drukarce 3D wszelkie pomysły, projekty i inne materiały zapisane na komputerze mogą mieć swój wymiar naturalny. Drukarki wspomagają tworzenie prototypów i elementów wspomagających prezentowanie materiałów.

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z drukowaniem w formacie 3D powinny zwrócić uwagę na drukarki 3D Vshaper One Light. To urządzenie doskonale sprawdza się w nauce i edukacji, ze względu na otwartą komorę roboczą. Bardziej zaawansowane modele umożliwiające wykorzystanie różnych materiałów to Vshaper One Single, czy też One Double. W przypadku tego drugiego modelu możliwe jest tworzenie elementów składających się z wielu kolorów. Jeśli potrzebne są wydruki 3D spełniające najwyższe wymagania pod kątem wytrzymałości to niezbędnym urządzeniem będzie w tym wypadku model Vashper One Pro. Najbardziej wymagające osoby mogą wybrać model Custom i samodzielnie dobrać pasujące im komponenty do swojej drukarki.

Odwiedź: http://vshaper.com/

Ale Vshaper to nie tylko drukarki. Producent oferuje swoim Klientom również materiały eksploatacyjne do drukarek 3D, czyli tak zwane filamenty. Filamenty również występują w kilku rodzajach, w zależności od stopnia zaawansowania użytkownika i przeznaczenia. W ofercie Vshaper znajdują się filamenty PLA służące początkującym, ABS do bardziej zaawansowanych wydruków, PMMA do elementów podświetlanych czy też HIPS, z którego wykonuje się różnego rodzaju podpory dla prezentowanych produktów.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku