myPhone

myPhonemyPhone wprowadza do sprzedaży kolejny telefon komórkowy. Po debiucie telewizyjnego modelu 8830, do rąk użytkowników trafia wyjątkowy myPhone 6691. Urządzenie łączy ciekawy design i niespotykane dotąd funkcje. Prawie każdy z nas chciałby choćby przez chwilę poczuć się kimś innym. myPhone 6691 pozwala spełnić to marzenie, dzięki unikatowej zadań modulatora głosu.

Decydując się na jeden z pięciu profili, głosy: kobiecy, męski, dziecięcy możesz prowadzić rozmowy, udając zupełnie inną osobę. Ten niezwykły dodatek nie tylko pozwala zrobić żart znajomym, lecz także przydaje się w zastosowaniach korporacyjnych. Sposobów jest tyle ile użytkowników myPhone’a, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Dwie karty SIM

Kontynuując rozwiązania zapoczątkowane w poprzednich modelach, producent myPhone wyposażył model 6691 w obsługę dwóch aktywnych kart SIM, dzięki czemu nie powinno się nosić dwóch telefonów komórkowych. Zawsze można zadzwonić lub wysłać MMS-a z dowolnego numeru, ponieważ obydwie karty SIM są cały czas zalogowane do sieci. Wśród licznych zadań myPhone nie mogło zabraknąć obsługi multimediów. Telefon pozwala na słuchanie muzyki MP3, ma także radio FM. Model 6691 to też gratka dla miłośników mobilnego wideo – myPhone obsługuje popularne formaty plików MPEG4, AVI i 3GP. Wbudowana pamięć o rozmiarach 32 MB , a oprócz tego gniazdo kart pamięci microSD zapewniają, że nie zabraknie miejsca na pliki z ulubionymi utworami i filmami. Multimedia to również możliwość kręcenia spersonalizowanych nagrań wideo, nie zabrakło ponadto aparatu cyfrowego , a dodatkowo procedur webcamu.

Konferencja wideo on-line

Po podłączeniu telefonu poprzez kabel USB do komputera PC, można prowadzić konferencje wideo on-line. Telefon myPhone 6691 jest nie tylko bogato wyposażony, ale też elegancki i funkcjonalny. Prosta, solidna i wytrzymała obudowa wykonana z metalu spodoba się Ci, którzy cenią sobie wysmakowaną klasykę. Komfort obsługi zapewniają nie tylko intuicyjnie rozmieszczone klawisze, lecz również nowoczesny ekran dotykowy TFT o przekątnej 2,4” i doskonałej rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Aplikacjami telefonu można zarządzać z poziomu wyświetlacza za pomocą rysika, wbudowanego w obudowę, albo palca. Bardzo długi czas pracy gwarantuje bateria litowo-jonowa o pojemności 1300 mAh, dzięki której telefon działa aż 8 dni umożliwiając przeprowadzenie 300 minut rozmów bez konieczności ładowania. Mimo tak wielu atutów, zapewniających dostęp do wszystkich najnowszych technologicznych rozwiązań, myPhone 6691 jest relatywnie lekki i poręczny.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku