Komu się przyda iPhone 8

Firma Apple kojarzy się powszechnie z solidnością i nowoczesnością. Taki jest też najnowszy produkt tej firmy, a mianowicie iPhone 8.

Pewną nowością, która od razu rzuca się w oczy i pozwala polubić, jest lądowanie indukcyjne. iPhone 8 możemy zatem lądować bez konieczności używania kabli i szukania najbliższego gniazdka energii elektrycznej. Kolejnym plusem jest aparat fotograficzny. Zastosowany tu został podwójny obiektyw oraz system optycznej stabilizacji, dzięki czemu zdjęcia robi się bardzo wygodnie, a ich jakość jest niezwykle wysoka. Dodatkowo w telefonie mamy system trybu portretowego, który pozwala wykonywać zdjęcia, których jakość i wygląd nie odbiega od tych, które zrobilibyśmy w salonie fotograficznym.

Jeśli chodzi o samą konstrukcję i wygląd telefonu, to obudowa robi świetne wrażenie. Widać tu solidność i dbałość o najmniejszy nawet szczegół w zakresie wykonania. Telefon ma niewielki rozmiar i jest wyraźnie mniejszy od tych, do których byliśmy dotąd przyzwyczajeni. Dla niektórych osób może to być początkowo zaskakujące, ale w dłuższym użytkowaniu docenimy wygodę podczas prowadzenia długich rozmów. Warte podkreślenia jest to, że konstrukcja jest wodoodporna oraz pyłoodporna.

Omawiając iPhone 8 nie sposób nie wspomnieć o głośnikach. Te są wprost rewelacyjne. Poprawione zostały niskie, średnie tony, a także basy. Oczywiście nie czyni to z tego telefonu idealnego narzędzia do odtwarzania dźwięku, ale jeśli szukamy urządzenia, które pozwoli nam w komfortowych warunkach obejrzeć na wakacjach ulubiony serial czy film, to ten iPhone jest rozwiązaniem, którego szukamy. Esteci docenią też technologia ekranu True Tone. Technologia ta eliminuje zbytnia jasność barw i sprawia, że te wydają się cieplejsze. W połączeniu z większym ekranem, mamy tu nowe możliwości w zakresie oglądania materiałów wideo wspartych Dolby Vision. Wrażenie robi też obraz wideo nagrany z wykorzystaniem maksymalnych ustawień smartfonu. Obraz 4K wyświetlany w 60 klatkach jest tak czysty, klarowny, pełen detali i płynny, że aż nienaturalny.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku